Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 63,00 ZŁ (13,23 EUR)
nasza cena 88,00 ZŁ (18,48 EUR)
nasza cena 67,00 ZŁ (14,07 EUR)

nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)
nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 88,00 ZŁ (18,48 EUR)

Wprowadzenie » ARTYKUŁY BHP

ARTYKUŁY BHP

W sklepie Martex zaopatrzymy Państwa w artykuły BHP.

W sprzedaży posiadamy szeroki asortyment produktów, z obszernej branży jaką jest Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Zaopatrzymy zatem Państwa zarówno w środki higieniczne, jak i artykuły czyszczące.

Nasz sklep BHP oferuje zarówno mydła do rąk, jak i pasty, kremy do rąk, ciała, etc. W naszym asortymencie posiadamy też m.in. proszki do prania, czy inne środki czystości, ułatwiające utrzymanie higieny zarówno w środowisku pracy, jak i wokół niego.

W naszym sklepie mają Państwo możliwość nabycia artykułów, które przydatne są w codziennym funkcjonowaniu i życiu. To środki i przedmioty, które posiadają wysoką jakość i cieszące się dużym zainteresowaniem.


Artykuły bhp Bielsko Biała

Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowe zasady, jakie powinny przyświecać pracodawcy i pracownikowi. Zasady bhp są ustalane indywidualnie w przypadku każdej wykonywanej pracy. Stanowią one zbiór zasad, którym trzeba się podporządkować.

Zasady są ustalane aby móc uniknąć wypadków w pracy i zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i komfort wykonywania pracy. Obowiązek egzekwowania zasad bhp spoczywa na pracodawcy. Pracodawca jest zobowiązany do mobilizowania swoich pracowników do przestrzegania zasada bhp. Może wyciągać bardzo poważne konsekwencje, ze zwolnieniem pracownika włączenie, jeżeli ten nie będzie przestrzegał nałożonych nakazów i zakazów.
Zasady bhp nakazują noszenie odzieży roboczej, która powinna być indywidualnie dobrana w zależności od rodzaju wykonanej pracy. Okazuje się, że odzież robocza powinna być przede wszystkim wygodna i praktyczna. Powinna chronić pracownika przed urazami i otarciami.
Osoby, które pracują w okolicach ulic i dróg powinny posiadać odblaskową odzież roboczą, tak aby kierowcy mogli ich dostrzec nawet z bardzo dużej odległości. Zapewnienie takiej odzieży jest obowiązkiem pracodawcy. Niestety pomimo obowiązku noszenia odblaskowej odzieży pracownicy bardzo często rezygnują z noszenia kamizelek odblaskowych, co często prowadzi do wypadku w miejscu pracy. W takim przypadku pracownik dopuszcza się naruszenia zasad bhp i może się pożegnać z wypłatą odszkodowania z zakładu ubezpieczeniowego.
Ważne jest także obuwie robocze. Powinno być wygodne i komfortowe dla pracownika, bo przecież spędza się w nim czas przez długie godziny pracy.
Zarówno odzież, jak i obuwie robocze są kupowane w sklepach bhp.

NjdkYTliO