Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 35,00 ZŁ (7,35 EUR)
nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 60,50 ZŁ (12,71 EUR)

nasza cena 65,00 ZŁ (13,65 EUR)
nasza cena 36,50 ZŁ (7,67 EUR)
nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR)

Wprowadzenie » GAŚNICE, ARTYKUŁY PPOŻ

Artykuły przeciwpożarowe

Sklep BHP Martex oferuje Państwu doskonałej jakości, niezawodny sprzęt przeciwpożarowy.

Oferowane przez nas artykuły przeciwpożarowe, to tanie i niezawodne sprzęty, które uchronią Państwa przed następstwami pożaru.
Sprzedajemy łatwe w użyciu gaśnice proszkowe oraz gaśnice innego typu, węże hydrantowe i do motopompy, koce gaśnicze oraz wszelkiego rodzaju zawory i łączniki.

Sprzedawany przez nas sprzęt jest niezawodnym sposobem na zgaszenie pożaru w zalążku. Łatwe w użyciu gaśnice, czy wytrzymałe koce, to konieczne wyposażenie przeciwpożarowe każdego budynku użyteczności publicznej, firmy, czy każdego, dowolnego miejsca.
To również sprzęt podręczny, którego użycie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, z uwagi na łatwość użycia go, dosłownie  przez każdego.

To wysokiej jakości sprzęt, z wymaganymi atestami, którego posiadanie jest konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa w razie wybuchu pożaru. To również element obowiązkowy w różnego rodzaju obiektach.

Nasz sprzęt, to gwarancja satysfakcji, niska cena i niezawodność


N2I1ZDYz