Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 250,00 ZŁ (52,50 EUR)
nasza cena 199,00 ZŁ (41,79 EUR)
nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)

nasza cena 260,00 ZŁ (54,60 EUR)
nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)
nasza cena 97,00 ZŁ (20,37 EUR)

Wprowadzenie » INSTRUKCJE ZNAKI TABLICE BHP

Tablice znaki i instrukcje bhp

Sklep BHP Martex z Bielska-Białej posiada w swojej ofercie bogaty asortyment sprzętu i artykułów potrzebnych i przydatnych do ochrony życia i zdrowia.
Wśród licznych towarów, jakie posiadamy w naszej ofercie, w sprzedaży znajdują się instrukcje BHP, znaki ewakuacyjne oraz tablice budowlane, potrzebne do prawidłowego oznakowania obiektu, a także do zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku bezpośredniego zagrożenia.

Posiadamy znaki ewakuacyjne, oznakowanie drzwi, etc. wykorzystywane w celu prawidłowego oznaczenia dróg ewakuacji i sposobu poruszania w razie niebezpieczeństwa, obowiązkowe instrukcje BHP i ppoż, w które musi być zaopatrzone każde stanowisko pracy, zgodne z obowiązującymi przepisami i normami, a także tablice budowlane niezbędne podczas wszelkiego typu prac budowlano-remontowych.

Nasze produkty to wysokiej klasy akcesoria, zgodne z wszelkimi normami BHP, ppoż, czy rozporządzeniami Ministerstw w tym zakresie.
To towar dobry jakościowo, w przystępnej i konkurencyjnej cenie.


NGZhM