Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)
nasza cena 61,99 ZŁ (13,02 EUR)

nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 87,00 ZŁ (18,27 EUR)
nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)

Wprowadzenie » OBUWIE MEDYCZNE

obuwie medyczne - obuwie profilaktyczne - obuwie z atestem

Sortuj 
Producent  

 

nasza cena 36,50 ZŁ (7,67 EUR) 

nasza cena 41,00 ZŁ (8,61 EUR) 

nasza cena 42,00 ZŁ (8,82 EUR) 

nasza cena 44,00 ZŁ (9,24 EUR) 

nasza cena 45,00 ZŁ (9,45 EUR) 

nasza cena 45,00 ZŁ (9,45 EUR) 

nasza cena 46,00 ZŁ (9,66 EUR) 

nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR) 

nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR) 

nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR) 

nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR) 

nasza cena 53,00 ZŁ (11,13 EUR)Obuwie profilaktyczne, obuwie medyczne przeznaczone jest dla osób, które wykonują swoją pracę w pomieszczeniach zamkniętych.

Ponad to, ten rodzaj obuwia profilaktycznego doskonale sprawdza się w przypadku pracowników medycznych. Zostało ono bowiem, wykonane z najlepszych materiałów

Branże:

obuwie dla branży spożywczej : kuchnie, piekarnie, producenci słodyczy, przypraw, słodyczy, żywności, mleczarnie

obuwie dla branży medycznej: szpitale, kliniki, stacje dializ, dentystyka, laboratoria

obuwie dla przemysły lekkiego: przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, elektroniczny, precyzyjnyi optyczny

obuwie dla gastronmii: restauracje, puby, kluby, bary, stołówki....

obuwie dla hotelarstwa

obuwie dla gabinetów kosmetycznych, SPA, odnowy biologicznej

obuwie dla szkół, przedszkoli

obuwie dla kobiet

Najważniejszym atutem jednak jest fakt, że obuwie medyczne jest bardzo wygodne. W przypadku osób, wykonujących stojącą pracę ma to szczególnie ważne znaczenie. Ponad to, coraz więcej modeli obuwia profilaktycznego posiada specjalne dodatkowe certyfikaty, które uprawniają je do noszenia przez osoby najbardziej narażone na różnego rodzaju schorzenia stóp i nóg.

Warto również zauważyć, że wiele z tych modeli jest przeznaczonych specjalnie do noszenia przez osoby z wrażliwą skórą na stopach. Są one bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby pozwalały naszej skórze stóp oddychać. Materiały, z którego zostało wykonane to medyczne obuwie, zostały wybrane z najwyższą starannością. Dzięki temu, pracownicy mogą zadbać o szybką dezynfekcję obuwia zawsze, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Te komfortowe, profilaktyczne buty dla personelu medycznego, posiadają atesty zdrowotne, dzięki czemu są one przeznaczone do wielogodzinnego noszenia dla wszystkich, których charakter pracy naraża na obciążenia nóg.

Pond to, ich znakomita konstrukcja zapewnia jak najbardziej prawidłowe ułożenie stopy w bucie. To z kolei, pomaga zapobiegać jakimkolwiek schorzeniom i urazom nóg, podczas często kilkunastogodzinnego dyżuru. Wiele zalet, tego białego, profilaktycznego obuwia dla personelu medycznego sprawia, że niemal każda placówka medyczna, zapewnia swoim pracownikom taki właśnie model medycznego, obuwia ochronnego.

 

Profesjonalna odzież medyczna, obuwie medyczne i profilaktyczne w najwyższej klasie i standardach, to propozycja naszego sklepu dla klientów indywidualnych i firm poszukujących odzieży roboczej, ochronnej i specjalistycznej.

Nasz tani sklep BHP zapewnia wysoką jakość oferowanego towaru, bogaty asortyment i wybór nie pozostawiający jakichkolwiek wątpliwości.

Dokładamy wszelkich starań, by towar, który mogą zakupić Państwo w sklepie Martex BHP, był odpowiedzią na wszelkie Wasze potrzeby i spełniał wasze wysokie wymagania. Dlatego też zakupią u nas Państwo odzież medyczną wysokiej jakości, z przewiewnej bawełny, w modnych wzorach, kolorach i fasonach, w których zarówno kobieca, jak i męska sylwetka wyglądać będzie doskonale, elegancko i schludnie, a każdy pracownik służby medycznej czuć się będzie komfortowo i profesjonalnie.

Podobne standardy przykładamy również do obuwia. Zarówno to medyczne, jak i ochronne, robocze, czy profilaktyczne, to obuwie spełniające najwyższe normy.
Nasze obuwie posiada wszelkie potrzebne certyfikaty i spełnia europejskie normy, dzięki czemu jego użytkowanie jest bezpieczne i zdrowe, a nogi i stopy w pełni chronione.

Sklep Martex to gwarancja najwyższej jakości i wysokich standardów obsługi. Poza odzieżą spełniającą najwyższe standardy jakości, przykładamy dużą wagę do obsługi naszego sklepu. Dlatego też dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, chętnie służącą Państwu pomocą i odpowiadającą na Państwa pytania, czy rozwiewającą wątpliwości. Dbamy o to by realizacja zamówień przebiegała w błyskawicznym wręcz tempie, a zamówienia docierały na czas.

Warto zaopatrzyć się więc u nas w dobrą i tanią odzież roboczą, która spełni Państwa wszelkie wymagania. To asortyment najwyższych standardów, odpowiedni do różnego rodzaju zawodów, wymagających odpowiedniej odzieży ochronnej.
Zachęcamy do robienia zakupów w naszym sklepie i do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać odzież ochronna i robocza, dzięki czemu zawsze znajdą Państwo u nas świetny towar o najwyższych standardach.

NzUyOGYyZ