Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 63,00 ZŁ (13,23 EUR)

nasza cena 46,00 ZŁ (9,66 EUR)
nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)
nasza cena 70,00 ZŁ (14,70 EUR)

Wprowadzenie » OBUWIE OCHRONNE, BUTY

buty robocze, obuwie ochronne, buty zawodowe - obuwie bhp

 


Sortuj 
Producent  

 

nasza cena 75,00 ZŁ (15,75 EUR) 

nasza cena 78,00 ZŁ (16,38 EUR) 

nasza cena 85,00 ZŁ (17,85 EUR) 

nasza cena 85,00 ZŁ (17,85 EUR) 

nasza cena 88,00 ZŁ (18,48 EUR) 

nasza cena 90,00 ZŁ (18,90 EUR) 

nasza cena 95,00 ZŁ (19,95 EUR) 

nasza cena 95,00 ZŁ (19,95 EUR) 

nasza cena 95,00 ZŁ (19,95 EUR) 

nasza cena 100,00 ZŁ (21,00 EUR) 

nasza cena 100,00 ZŁ (21,00 EUR) 

nasza cena 100,00 ZŁ (21,00 EUR)Obuwie robocze i ochronne musi zapewniać pracownikom komfort i doskonale chronić stopy przed urazami.

Połączenie tych dwóch funkcji nie jest łatwe, tym bardziej że trzeba w inny sposób zrealizować ten cel w

obuwiu roboczym letnim, a inaczej w obuwiu roboczym zimowym

Profesjonalne buty robocze

Profesjonalne buty zawodowe to takie, które są w stanie zapewnić ochronę stóp pracownikom, którzy wykonują swoje obowiązki, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Każdy producent butów roboczych, stara się, aby połączyć jego komfortowe użytkowanie z odpornością na działanie wszelkich, szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki użyciu do ich produkcji najwyższej jakości materiałów. Z całą pewnością więc, buty zawodowe dla pracowników powinny się charakteryzować trwałością, oraz przede wszystkim komfortem noszenia. Zwróćmy również uwagę na fakt, że niemal każdy sklep bhp, oferuje szeroki wybór roboczego obuwia dla pracowników z różnych branż. Wśród nich, szczególnym zainteresowaniem cieszy się branża medyczna, usługowa i kosmetyczna.
To właśnie pracownicy tych sektorów, najczęściej narażeni się na schorzenia stóp, spowodowane kilkugodzinną pracą stojącą. Z tego względu głównie, możemy już zakupić specjalne certyfikowane ochronne buty, które przeznaczone są do użytkowania dla osób z przeróżnymi problemami stóp. Zamawiając buty dla pracowników z branży przemysłowej, czy też gastronomicznej, warto zainwestować w obuwie, które wyprodukowane jest z materiału odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Każdy rodzaj obuwia ochronnego, powinien być łatwy w czyszczeniu, oraz ewentualnej dezynfekcji.
Z całą pewnością więc, zwracając uwagę na te wszystkie czynniki, możemy zamówić obuwie robocze dla naszych pracowników najwyższej jakości. Wbrew pozorom, ich wybór w sklepie bhp  okazuje się być bardzo duży . Ponad to, mamy do wyboru wiele modeli w atrakcyjnych kolorach, oraz co najważniejsze w wszystkich rozmiarach. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od rodzaju branży, w której trudni się pracownik, buty dla niego powinny być przede wszystkim wygodne, komfortowe, oraz trwałe.
Z badań wynika, że najwyższej jakości obuwie robocze, może służyć pracownikom przez nawet kilka lat. Ważne jest jednak, aby użytkować je i czyścić, zgodnie z zaleceniami jego producenta. W trosce o naszych pracowników więc, wybierajmy dla nich  obuwie robocze najwyższej klasy.

 

Sklep z obuwiem roboczym Martex:

To tani sklep BHP.
Martex zapewnia dostęp do najnowszych trendów obuwia roboczego, ochronnego, zawodowego, medycznego i profilaktycznego , a zarazem do najbezpieczniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Nasz sklep online z butami roboczymi łączy kilka ważnych aspektów, od komfortu pracy, po komfort psychiczny, zapewniając obuwie robocze i ochronne w najnowszej kolorystyce, w modnych fasonach i wzorach, wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Jesteśmy sklepem, który dba o swoich klientów, zapewniając im dobry towar w przystępnych cenach.
Nasza obuwie dostosowana jest w pełni do noszenia w trakcie wielogodzinnych zmian, zapewniając możliwie największy komfort w trakcie długiej i wymagającej pracy.

Jesteśmy tanim sklepem BHP, który prowadzi sprzedaż za pomocą internetu, w wygodny i prosty sposób. Dzięki łatwej nawigacji strony, zakupy u nas są łatwe, przyjemne i bezstresowe i zawsze w pełni udane.
W dowolnie wybranym przez Państwa momencie, w sprzyjających i komfortowych warunkach, mając energię i chęci, mogą dokonać Państwo zakupów, przeznaczając na to tyle czasu, ile Państwu potrzeba, nie poganiani niczyimi spojrzeniami.

Jakość naszych produktów sprawia, że będą Państwo chętnie wracać do naszego sklepu po kolejne zakupy, szukając zawsze artykułów najwyższej klasy i najwyższych standardów.
Cieszymy się asortymentem najlepszej jakości, dzięki czemu nasi klienci to osoby polecające nasz towar i nasz sklep innym.

Poza obuwiem, czy odzieżą, znajdą Państwo u nas rękawice, fartuchy, czy inne elementy garderoby potrzebne do wykonywania niektórych zawodów. Z nami ubiorą się Państwo od stóp do głów, mając pewność, że jest to strój nie tylko wygodny i komfortowy, nie tylko estetycznie wyglądający i stworzony z myślą o najnowszych trendach mody, ale przede wszystkim stawiający na bezpieczeństwo pracy.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty Martex BHP wszystkich Państwa.

Dobre i tanie buty robocze

- bardziej skomplikowane niż myślisz.....

Najpopularniejsze są zimowe buty ochronne, które wielu pracowników wykorzystuje również jako obuwie letnie. Mają one pełną cholewkę, grubą podeszwę i wysokie wiązania. Z kolei buty letnie (sandały robocze) mogą mieć cholewkę z otworami i niższe wiązanie. Podeszwa ze względu na funkcjonalność obuwia roboczego zawsze pozostaje dosyć wysoka.

W przypadku obuwia ochronnego można zastosować metalowe wzmocnienia, tak zwane podnoski, które chronią palce w przypadku upuszczenia na nie ciężkiego przedmiotu. Oczywiście ten element nie jest obowiązkowy i niektóre buty podnosków nie mają. W niektórych przypadkach ważniejsza jest ochrona spodu stopy i wtedy wzmacnia się podeszwę.  W ofercie mamy niemal wyłącznie buty z wtryskiwaną podeszwą. Eliminacja połączeń klejonych uodparnia buty na działanie rozpuszczalników organicznych i zapobiega przemakaniu obuwia roboczego.

Obuwie medyczne i profilaktyczne

Odrębną klasę stanowi obuwie medyczne i profilaktyczne zaprojektowane z myślą o personelu placówek służby zdrowia: lekkie, wygodne, zapewniające higieniczną czystość i wykonane z materiałów zapewniających prawidłowe anatomiczne podparcie stopy. Z podobnych butów korzystają także pracownicy firm przemysłu lekkiego, gdzie zagrożenie urazu jest nieduże, ale znaczenie komfortu - olbrzymie. Warto przy tym zaznaczyć, że tego typu obuwie zwykle nie nadaje się do użytku na zewnątrz.

Y2U5YjE