Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 149,00 ZŁ (31,29 EUR)
nasza cena 60,50 ZŁ (12,71 EUR)
nasza cena 88,00 ZŁ (18,48 EUR)

nasza cena 55,00 ZŁ (11,55 EUR)
nasza cena 49,50 ZŁ (10,40 EUR)
nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR)

fartuchy- medyczne- hotelarskie-gastronomiczne-spożywcze

Sortuj 
Producent  

 

nasza cena 8,90 ZŁ (1,87 EUR) 

nasza cena 10,03 ZŁ (2,11 EUR) 

nasza cena 10,99 ZŁ (2,31 EUR) 

nasza cena 13,74 ZŁ (2,89 EUR) 

nasza cena 13,79 ZŁ (2,90 EUR) 

nasza cena 21,60 ZŁ (4,54 EUR) 

nasza cena 21,99 ZŁ (4,62 EUR) 

nasza cena 22,00 ZŁ (4,62 EUR) 

nasza cena 25,36 ZŁ (5,33 EUR) 

nasza cena 25,40 ZŁ (5,33 EUR)Wszystkie fartuchy medyczne, hotelarskie i spożywcze, jakie znajdziecie Państwo w sklepie bhp, wykonane zostały z wysokogatunkowych przewiewnych tkanin. Zastosowane materiały są przyjazne dla skóry oraz łatwe w utrzymaniu.

Nasze fartuchy charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne – przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod barwienia tkanin, możemy Państwu także zagwarantować wysoką trwałość kolorów.
Wychodząc z założenia, że wygoda i walory estetyczne powinny iść w parze, dbamy o to, by nasze fartuchy odznaczały się nie tylko komfortem noszenia, ale także eleganckim wyglądem oraz starannością wykończenia.

Liczymy, że dzięki różnorodności naszej oferty, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedstawicielek i przedstawicieli wielu różnych branż, w tym branży medycznej, kosmetycznej, spożywczej i hotelarskiej.

Fartuchy medyczne Bielsko

Praca w służbie zdrowia jest bardzo wymagająca. Wymagane są specjalne cechy charakteru, którymi wykazują się jedynie niektórzy. Liczy się szybkość reagowania, samodzielność, umiejętność podejmowania błyskawicznych i trafnych decyzji a także empatia w stosunku do ludzi oraz umiejętność nawiązywania relacji z innymi. pracownicy służby zdrowia wyróżniają się nie tylko specjalnymi cechami charakteru i umiejętnościami, ale także odpowiednim strojem.

Odzież medyczna wyróżnia pracowników służby zdrowia. Najczęściej jest to odzież w kolorze białym, gdyż ten najbardziej kojarzy się z czystością i sterylnością, jaka panuje w placówkach służby zdrowia i gabinetach medycznych. Coraz częściej odzież medyczna ma także kolor błękitny lub zielony. Wśród odzieży medycznej najbardziej charakterystyczne i popularne są fartuchy medyczne, które można zakładać na codzienne ubranie. Występują w fasonach przeznaczonych zarówno dla pań, jak i dla panów. Popularne są także żakiety medyczne, które można nosić do kompletu ze spodniami lub spódnicami.
pracownicy pogotowia ratunkowego także noszą specjalną odzież medyczną. Tutaj wyraźnie wyróżnia ich jednak kolor takiej odzieży. Stroje dla pracowników ratownictwa medycznego mają kolor czerwony. Można spotkać spodnie w tym kolorze, bluzki, kurtki oraz bezrękawniki. Bardzo ważne jest także to, aby odzież ratowników medycznych miała elementy odblaskowe. Bardzo często ratownicy pomagają ofiarom wypadków drogowych. W czasie pracy na drodze są więc narażeni na potrącenie przez innych kierowców. W związku z tym bardzo ważne jest, aby byli widoczni już z dużej odległości.
Praca w służbie zdrowia najczęściej jest wykonywana w systemie dwunastogodzinnym. W związku z tym bardzo istotne jest, aby odzież i obuwie medyczne były wygodne i komfortowe. Jeżeli chodzi o obuwie profilaktyczne to najczęściej wybierane są wygodne klapki lub sandały. Dzięki nim nawet pomimo wielu godzin stania i chodzenia nogi nie cierpią. Noga nie poci się zbyt mocno, dzięki czemu komfort chodzenia jest zdecydowanie większy. Obuwie medyczne powinno być wykonane z naturalnej skóry. Najczęściej można się spotkać z białymi modelami obuwia leczniczego.
NWYyNGU