Tania odzież robocza i ochronna dostępna w sklepie bhp Bielsko Biała
Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 65,00 ZŁ

nasza cena 69,50 ZŁ
nasza cena 49,50 ZŁ
nasza cena 70,00 ZŁ

Wprowadzenie » ODZIEŻ ROBOCZA

ODZIEŻ ROBOCZA

 

 

 

Sortuj 
Producent  

 

nasza cena 17,00 ZŁ 

nasza cena 18,00 ZŁ 

nasza cena 19,50 ZŁ 

nasza cena 22,00 ZŁ 

nasza cena 22,00 ZŁ 

nasza cena 22,00 ZŁ 

nasza cena 22,00 ZŁ 

nasza cena 25,00 ZŁ 

nasza cena 25,00 ZŁ 

nasza cena 25,00 ZŁ 

nasza cena 30,00 ZŁ 

nasza cena 30,00 ZŁTania odzież robocza, odzież ochronna, odzież bhp, sklep z odzieżą bhp,odzież robocza Bielsko Biała

Dlaczego odzież ochronna jest taka ważna?

Zagrożenia warunków pracy sprawiają, że ciągle musimy się odpowiednio zabezpieczać. Niedopuszczalne jest, abyśmy pracowali bez zabezpieczenia, dzisiaj kaski, rękawice czy specjalne maski to konieczność w miejscach pracy, w których możemy być narażeni na jakiekolwiek zagrożenie. Ileż to razy słyszało się, że na budowie lub w fabryce doszło do ciężkiego wypadku a nawet śmierci. Odzież robocza i ochronna jest dzisiaj na wyposażeniu każdego miejsca pracy, którego warunki wymagają ich użycia.

W naszym katalogu internetowego sklepu bhp znajdą Państwo całą gamę taniej i dobrej odzieży roboczej i ochronnej, przystosowanej do różnego rodzaju wykonywanej pracy.


Zasady BHP, jakim podlegamy nakładają na nas konieczność stałego zabezpieczania swojego zdrowia lub życia. Jednakże na dzień dzisiejszy nie jest łatwe znaleźć dobry i tani sklep BHP, w realiach rynku ceny coraz bardziej wzrastają, a wyposażenie swoich pracowników w odzież ochronną staje się coraz droższe. Niektórzy pracodawcy chcą na niej zaoszczędzić i kupują materiały niższej jakości. Jednakże nie jest to dobry pomysł, bowiem coś, co nie ma atestu bądź jest słabej jakości, nie zawsze może nam gwarantować odpowiednie zabezpieczenie. Dobry i tani sklep BHP oferuje natomiast odzież najwyższej jakości, która w pełni spełni potrzeby Twoje oraz Twoich pracowników. Oferujemy rzeczy, które są wykonane w sposób staranny, mamy doświadczenie w ich produkcji i dystrybucji. Nie wciskamy klientom czegoś, co może nie spełnić ich oczekiwań. Dobra i tania odzież robocza i ochronna, jaką posiadamy jest trwała, bezpieczna i sprawdzona. Mamy pełną pewność, że sprawdzi się również u Ciebie.

Co możemy Ci zaproponować? Przede wszystkim świetne wykonanie, trwałe, odporne na ścieranie i pranie materiały. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Nasza dostawa jest ekspresowa, jesteśmy przygotowani na to, żeby wysłać do Ciebie bardzo dużą ilość materiału, albo mniejsze ilości, w zależności od Twoich potrzeb. Dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Oferujemy burt zawodowe, odzież ochronną, kaski, sprzęty używane w szpitalach, gastronomii, maseczki, rękawiczki i wiele innych, które pozwolą Ci czuć się bezpiecznie w pracy. Praca nie musi być brudząca, jeżeli stosujesz odpowiednią odzież, nie musisz też odczuwać w niej dyskomfortu spowodowanego warunkami pracy. W naszej mocy jest, żeby zaopatrzyć Cię we wszystko, co jest Ci potrzebne. Jesteśmy od tego, żeby zaopatrywać zarówno dużo, jak i małe firmy.

Naszym priorytetem jest dbanie o Twoją firmę, o jej harmonijny rozwój, który doprowadzi Cię do sukcesu. Jesteśmy po to, żeby na bieżąco Ci pomagać, a przy okazji nie obdzierać Cię z pieniędzy. Nasze usługi i produkty mają przystępne ceny, są najlepsze w swoim rodzaju, wiemy o tym i dlatego możemy zaoferować dokładnie to, czego chcesz. Z nami zawsze będziesz bezpieczny. Dobry i tani sklep BHP, jaki prowadzimy ma najlepszą opinię, stałych klientów i bardzo dobry asortyment.

ubranie robocze, spodnie do pasa, spodnie robocze, spodnie ogrodniczki, koszula flanelowa, koszulka, t-shirt, koszulki polo, polówki, polary, fartuch roboczy

Przestrzeganie przepisów BHP jest obecnie najważniejszym elementem w wielu zakładach pracy. Nic więc dziwnego, że pracodawcy ufają tylko znanym i rzetelnym markom odzieży roboczej. Dzięki niej zachowane są podstawowe normy BHP, ale także prestiż w zakładzie pracy.

Odzież to podstawowe wyposażenie każdego zakładu pracy, który dba o prawidłowe noty bezpieczeństwa.Ubiór roboczy tylko na pierwszy rzut oka przypomina zwyczajne ubrania. Specjalne wzmocnienia, inne materiały i szczególny sposób szycia sprawiają, że tego typu odzież doskonale chroni i jest niezwykle wytrzymała.

Spodnie robocze mają specjalne wzmocnienia na kolanach, duże, wygodne kieszenie z patkami, podwójne szwy oraz mocne gumy regulacyjne. Oczywiście na lato i zimę przygotowywane są inne kolekcje, które wykonywane są z różnych materiałów, aby zapewnić nie tylko czystość i bezpieczeństwo, ale także komfort termiczny. Spodnie to zdecydowanie najpopularniejszy ubiór roboczy - zarówno te do pasa, jak i ogrodniczki. Powinny być maksymalnie komfortowe i trwałe.

Robocze koszule flanelowe czy polary również są wykonywane nieco inaczej niż zwyczajna odzież - szyte gęstym ściegiem, z mocną nicią do guzików albo wytrzymałym zamkiem błyskawicznym są wygodne i trwałe. Na lato, tam, gdzie nie jest to niezbędne, można zrezygnować z koszul. Wtedy szczególnie przydatne są podkoszulki wykonywane z materiałów o dużej gramaturze i podwyższonej wytrzymałości. W sezonie zimowym należy kupić dla pracowników mocne robocze kurtki zimowe, które chronią przed chłodem i nie krępują ruchów.

Spodnie robocze, polary, koszule i koszulki, które w ofercie ma nasz dobry sklep BHP, wykonywane są z materiałów, które nie kurczą się w praniu, są estetyczne i mocne, a przede wszystkim zapewniają pracownikom wygodę. Kompletny ubiór zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy, dlatego wybór odpowiedniej odzieży ma niebagatelne znaczenie w firmach, dla których BHP to więcej niż tylko uciążliwe przepisy.

 Odzież robocza Bielsko Biała dla Ciebie

Jako profesjonalna firma proponujemy Ci zakup dobrej i taniej odzieży roboczej. Jeżeli prowadzisz własną firmę to specjalnie dla Ciebie przygotujemy odzież ochronną dla Twoich pracowników. Nasz odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu posłuży wszystkich pracownikom przez bardzo długi czas i bez wątpienia będą oni z niej w pełni zadowoleni.

Odzież robocza Bielsko Biała wykonana jest przede wszystkim z takich materiałów jak bawełna. Dzięki temu gwarantuje ona sporą przewiewność oraz zapewnia dużą wytrzymałość. Odzież jest także bardzo prosta w praniu. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odzież w wybranym kolorze z nadrukowaną nazwą bądź logiem twojej firmy. Pozwoli to na wyróżnienie się pracownikom i ułatwi klientom zgłoszenie się do odpowiednich osób. Nasze usługi kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zatrudniających pracowników i chcących wyposażyć ich w profesjonalną odzież roboczą która idealnie sprawdzi się w swoim zadaniu. 

Zamów odzież ochronną przez sklep online

Nasza firma jest w stanie zadbać o Twoich pracowników, zapewniając im najwyższej klasy odzież ochronną. Weź pod uwagę, że oferujemy Ci bardzo konkurencyjne ceny, które powinny stanowić dla Ciebie dodatkową zachętę. Jeśli pozwolisz sobie na większy zakup, gwarantujemy Ci jeszcze dodatkowy rabat. Nasz sklep bhp bielsko działa już od wielu lat i zdobywa coraz większą rzeszę współpracowników. Mogli oni przekonać się, że dostarczana przez Nas odzież ochronna cechuje się wysokimi parametrami. Świetnie sprawdza się do różnego rodzaju prac i jest dostosowana do każdego pracownika. Nasza firma zadba także o przygotowanie dla Ciebie indywidualnej propozycji odzieży, która spełni Twoje największe oczekiwania. Dodatkowo jest przez nas przygotowywana odzież robocza, która trafia do wielu przedsiębiorstw w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Warto, abyś i Ty przekonał się o możliwościach, które zapewnia Ci Sklep bhp bielsko, sprawdzonym już przez wielu na polskim rynku. Dołącz także do tego grona osób.
 
MGQ3ZDhmZ