Korzystając z naszego serwisu internetowego sklepu bhp wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na twoim komputerze / urządzeni.W narzędziach konfiguracyjnych przeglądarki internetowej zawsze możesz dokonać zmian co do ustawień plików cookies.

KONTAKT

MARTEX SKLEP BHP
ul.Chabrowa 17 , Kozy
tel.: +48 668413725
biuro(a)martexbhp.pl

nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 64,50 ZŁ (13,55 EUR)
nasza cena 10,03 ZŁ (2,11 EUR)

nasza cena 260,00 ZŁ (54,60 EUR)
nasza cena 67,00 ZŁ (14,07 EUR)
nasza cena 60,00 ZŁ (12,60 EUR)

Tuniki - odzież kosmetyczna - odzież medyczna

Kto z nas nie zna powiedzenia, o tym, że to nie szata zdobi człowieka? Z pewnością każdy. Może szata, nie jest najważniejsza, ale wpływa na nasz odbiór drugiego człowieka. W branży medycznej i kosmetycznej ważne jest, by zrobić dobre pierwsze wrażenie profesjonalnym wyglądem, a przy tym zdobyć zaufanie. Nasze tuniki są gwarantem modnego i fachowego wizerunku.


Sortuj 
Producent  

 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR) 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR) 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR) 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR) 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR) 

nasza cena 67,50 ZŁ (14,18 EUR)


Komfort i wygoda

Tuniki to praktyczny i wygodny wybór. Pasują one zarówno do eleganckiej ołówkowej spódnicy, jak i spodni. Ich optymalna długość zapewnia komfort przy pracy z drugim człowiekiem. Nie musisz się martwić odkrytymi plecami przy schylaniu, czy inną wpadką. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze będziesz czuła się komfortowo. Dobrze dobrana odzież jest wizytówką fachowca.

Doskonały wygląd

Nie ważne, czy chcesz kupić odzież kosmetyczną, czy medyczną, zawsze zależy ci na dwóch rzeczach: wygodzie i wyglądzie. Oferujemy duży wybór kolorów tunik, tak by każda z nas znalazła coś dla siebie. Wiele osób nie docenia zalet odpowiedniego dobrania kolorów do urody, jednakże dla kosmetyczki jest sprawą kluczową, by wyglądać jak najlepiej. Kto się zgłosi do nas na zabieg regenerujący skórę, jeśli same będziemy wyglądały na zmęczone, poprzez dobór niepasującego do nas koloru ubrania? Nasza bogata oferta zapewnia komfort wyboru. Odzież kosmetyczna to nasza wizytówka, dlatego należy dbać o to, by byłą jak najlepsza.

Luksus użytkowania

Odzież medyczna i kosmetyczna, prócz wygody i wyglądu, powinna zapewnić nam jej łatwe pielęgnowanie oraz komfort noszenia. Nasze tuniki wykonane są z bawełny i poliestru. Dzięki domieszce bawełny są one przyjemne w noszeniu. Poliester za to oszczędza nam czas spędzony przy desce do prasowania. Takie połączenie sprawia, że nasze tuniki są wygodne, dopasowują się do naszego ciała, nie gniotą się nadmiernie oraz są mało wymagające w praniu.

Wybór tunik medycznych i kosmetycznych naszej marki to gwarancja jakości i wygody użytkowania

ODc2O